KONST / Litografier / Färglitografi 16003434
*
nr 1600 3434
Färglitografi
Lena A Linderholm (f. 1947), Sverige. EA-upplaga (Épreuve d’artiste), Signerad. Färglitografi, bildmått: 52x37 cm, yttermått inklusive ram: 54x70 cm
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 26 februari 2024
kl 18:43:47
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
26/2 18:20:37
1
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ea-upplaga färglitografi grafik lena a linderholm litografi litografier litografiskt blad sverige épreuve d’artiste
-
7235 Färglitografi
Elis Åslund (1872-1956), Sverige. Fjällmotiv. Sign..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 19:46
-
7064 Färglitografi
Jordi Arkö (f. 1951), Sverige. Röde orm. Signerad,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 20:56
-
7293 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 18:42
-
7229 Färglitografi
Oskar Bergman (1879-1963), Sverige. Sommarskärgård..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 19:29
-
7220 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Kust. Signer..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 19:14
-
6070 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 18:17
*
Färglitografi
nr 1600 3434
Färglitografi
Lena A Linderholm (f. 1947), Sverige. EA-upplaga (Épreuve d’artiste), Signerad. Färglitografi, bildmått: 52x37 cm, yttermått inklusive ram: 54x70 cm
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 26 februari 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
26/2 18:20:37 | 1 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ea-upplaga färglitografi grafik lena a linderholm litografi litografier litografiskt blad sverige épreuve d’artiste
-
7235 Färglitografi
Elis Åslund (1872-1956), Sverige. Fjällmotiv. Sign..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 19:46 -
7064 Färglitografi
Jordi Arkö (f. 1951), Sverige. Röde orm. Signerad,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 20:56 -
7293 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 18:42
-
7229 Färglitografi
Oskar Bergman (1879-1963), Sverige. Sommarskärgård..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 19:29 -
7220 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Kust. Signer..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 19:14 -
6070 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 18:17